بهترین میزبانی وب برای طراحی سایت

بهترین میزبانی وب برای طراحی سایت

بهترین میزبانی وب برای طراحی سایت

بهترین میزبانی وب برای طراحی سایت مانند اجاره مغازه و یا خرید مکانی می باشد برای بارگزاری اطلاعات و محتوای کسب و کار و این فضا با حجم های مختلف قابل اجاره و یا خرید برای مدت معلومی می باشد.
انتخاب بهترین فضای میزبای سایت با توجه به میزان تقاضا و استراتژی کمپانی می توان از انواع مختلف فضای میزبانی وب با توجه به نوع سیستم مدیریت محتوا استفاده نمود.
1– میزبانی وب اشترکی : اینگونه فضا های میزبانی به این شکل می باشد که شرکت هاستینگ فضای میزبانی مشخصی از سرور داخلی و یا خارجی خریداری می نمایید و ان را به بخش های کوچک تر تقسیم نموده و به کاربران اجاره می دهد از جمله مزایای این فضا های میزبانی قیمت مناسب و کم ان می باشد و برای کمپانی های کوچک و تازه کارها مناسب می باشد و از جمله معایب ان می توان به داشتن همسایگان بد در دیگر فضا ها اشاره کرد.
2– سرور مجازی: سرور های مجازی قابل ارائه و مورد استفاده داخلی را می توان از شرکتهای میزبانی وب تهیه نمود و کانفیگ و مشخصات مشخصی را به کاربران ارائه می دهد از مزایای آن می توان قیمت مناسب نسبت به سرور های اختصاصی دانست و..
3- سرور های اختصاصی

به طور خلاصه این نوع سرور ها ، سخت افزار فیزکی می باشند که در شرکت های میزبانی وب ایرانی و خارجی نصب شده است و مطابق با نیاز کاربران و طراحان وب سایت اجاره داده می شوند.

4- سرور های ابری

این نوع میزبانی وب به جای قرار دادن اطلاعات در یک سرور مشخص در چند سرور متفاوت در نقاط مختلف بارگزاری می شود. این نوع فضاهای میزبانی وب که به تازگی باب شده است ، دارای سرعت و پایداری بالاتری نسبت به سایر میزبانی های وب می باشد، و از نظر قیمت مابین سرور های مجازی و سرور اختصاصی می باشد.

کلیه سایت های طراحی شده در فانوس وب در سرور اختصاصی ابری این شرکت در ایران و آلمان می باشد و با استفاده از ابزارهای CDN  در کشورهای مختلف بالاترین سرعت و آپتایم بودن را دارا می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید