نمونه طراحی سایت مبلمان

نمونه طراحی سایت مبلمان

نمونه طراحی سایت مبلمان ، مبل پرویز در زمینه تولید و فروش انواع مبلمان راحتی، کلاسیک، استیل و نیمه استیل فعالیت دارد. طراحی سایت در زمینه مبلمان و صنایع چوبی به نوعی کاری نوین در زمینه فروشگاههای اینترنتی می باشد چرا که جامعه هدف مبلمان و صنایع چوبی مانند کالاهای دیجیتال نبوده و در مشتریان هدف این نوع کالا راضی به خرید اینترنتی و غیر حضوری نیستند و اغلب مایلند تا نشیمن و کیفیت کار را از نزدیک لمس نمایند، اما با ارائه طراحی سایت و نمایش محصولات و تولیدات خود می توان انتظار داشت مشتریان بیشتری به کارگاره یا مراکز تولیدی شما سرازیر شود.

زبان برنامه نویسی: این نمونه طراحی سایت مبلمان و فروشگاهی، مطابق با طراحی فروشگاه اینترنتی دیجیکالا

سیستم مدیت محتوا: سیستم مدیریت محتوا نمونه طراحی سایت مبلمان ، وردپرس می باشد.

تعرفه طراحی سایت: قیمت طراحی این سایت 1 میلیون تومان می باشد.

نمایش سایت: mobleparviz.com

فضای میزبانی وب: هاستینگ اشتراکی

پنل مدیریت سایت: کاملا داینامیک و مطابق با نیاز کارفرما تمامی بخش قابل افزایش و ویرایش می باشد.

نوع طراحی سایت:طراحی سایت فروشگاهی

سایر ویژگی های:فرمساز پیشرفته، امکانات چند زبانه، پنل مدیریت ساده، امکان درج انواع بنرهای و اسلاید شوها به صورت کاملا راحت،پنل نمایندگان، فرمهای خدمات پس از فروش، معرفی چند مرحله و انمیشنی خدمات و محصولات

شرکت طراحی سایت فانوس ارائه دهنده انواع طراحی فروشگاه اینترنتی با صدها نمونه کار طراحی وب سایت مبلمان موفق در زمینه طراحی وب سایت فروشگاهی و طراحی سایت صنعتی می باشد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به بخش نمونه کار طراحی سایت ما مراجعه نمایید.

This post is also available in: Arabic English