طراحی وب سایت رزرو بلیط هواپیما

طراحی وب سایت رزرو بلیط هواپیما

طراحی وب سایت رزرو بلیط هواپیما در زمینه رزرو آنلاین بلیط هواپیما فعالیت دارد، این وب سایت رزرو اسیون با قابلیت اتصال به سیستم های رزرواسیون بین المللی بهترین قیمت رزرو بلیط هواپیما و هتل را ارئه می دهد. از قابلیت های ویژه طراحی وب سایت رزرو بلیط هواپیما ایمپریال چند زبانه بودن، اتصال به وب سرویس تراول فیوژن، امکان رزرو بلیط کشتی کروز و … را می توان اشاره نمود.

زبان برنامه نویسی: این نمونه طراحی وب سایت رزرو بلیط هواپیما با زبان برنامه نویسی PHP می باشد.

سیستم مدیت محتوا: CMS به کابرده شده در این طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد.

تعرفه طراحی سایت: قیمت طراحی این سایت 44 میلیون تومان می باشد.

نمایش سایت: imperialtm.com

فضای میزبانی وب: میزبانی وب اشتراکی

پنل مدیریت سایت: کاملا داینامیک و فارسی مطابق با نیاز کارفرما تمامی بخش قابل افزایش و ویرایش می باشد.

نوع طراحی سایت: طراحی سایت آژانس مسافرتی

سایر ویژگی های:امکان رزرو بلیط هواپیما و هتل خارجی و همچنین رزرو انواع اقامتگاههای بومگردی و تور های مسافرتی

شرکت طراحی سایت فانوس ارائه دهنده انواع طراحی سایت خودرو با بیش از یکصد نمونه کار موفق طراحی وب در ایران است. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر در زمینه طراحی وب سایت به بخش نمونه کار طراحی سایت ما مراجعه نمایید.

ویژگی های طراحی وب سایت رزرواسیون بلیط هواپیما

مختصری درباره سیستم های رزروآسیو بین المللی:با روی کار آمدن سیستم های رزورآسیون آنلاین در حوزه گردشگری ، بحث سیستم های فروش اینترنتی بیش از پیش مورد توجه آژانسهای هواپیمایی قرار گرفته است ، چرا که راه اندازی این بخش قابل گریز نبود و ایران نیز همانند سایر کشورها باید با این سیستم الکترونیکی بپیوندد.
یکی از مهمترین موارد در فروش اینترنتی و رزروآسیون در گردشگری موضوع سیستم های رزرواسیون مرکزی Central (CRS
(System Reservationو سیستم های توزیع جهانی (System Distribution Global (GDS میی باشد که به اجمال در
این مطلب به آن می پردازیم:
سیستم رزرواسیون مرکزی CRS یک سیستم اینترنتی است که جهت ذخیره و بازیابی اطالعات و انجام معامالت مربوط به مسافرت های هوایی ، هتل ها و اجاره اتومبیل می باشد.این سیستم در اصل برای توسعه خطوط هوایی استفاده می شد که بعد از آن برای آژانس های هواپیمایی نیز مورد استفاده قرار گرفت. این سیستم دارای شباهت هایی با سیستم های توزیع جهانی یا GDS دارد.
عملیات بزرگ CRSکه که در ابتدا وظیفه رزرو و فروش بلیط های خطوط هوایی را در کل جهان بر عهده داشت بعدا تحت عنوان GDS نام گذاری گردید . ایرلاین ها ، بسیاری از منابع خود را جهت رزرو و فروش از طریق واگذاری به شرکت های GDS انجام میدادند که آنها نیز این ظرفیت ها را از طریق درگاه های اینترنتی خود در دسترس مصرف کنندگان قرار می دادند.
سیستم رزرواسیون مرکزی دارای ماژول های مختلفی می باشد که عبارتند از:

 • شرایط فسخ رزروامکان رزروکنترل موجودی اتاق هانرخ اتاق
 • پنل اتصال به GDS هاگزارشات متنوع پروفایل هر هتل شامل نمایش مشخصات کامل هتل

در اصل مدیران هتل ها از سیستم های رزرواسیون مرکزی جهت مدیریت یکپارچه رزرو های خود و فروش آنلاین آنها استفاده میکنند و از این طریق قادر خواهند بود که ظرفیت های خود را بر روی GDS ها معرفی نمایند.
سیستم توزیع جهانی GDS یک شبکه توسط یک شرکت است که امکان معامالت خودکار بین ارائه دهندگان خدمات مسافرتی (عمدتا خطوط هوایی، هتل ها و شرکت های کرایه خودرو) و آژانس های مسافرتی را فراهم میکند.
تفاوت سیستم های توزیع جهانی GDS با سیستم های رزرواسیون مرکزیCRS
GDSمتفاوت از سیستم رزرواسیون می باشد. سیستم رزرواسیون سیستمی هست که توسط ارائه دهندگان خدمات(مثال خطوط هوایی ، هتل ها و غیره) استفاده میشود در حالیکه مشتریان اصلی در GDS آژانس های مسافرتی می باشد. در GDS هیچ ظرفیتی تعریف نمی شود و تمام ظرفیت ها و موجودی های خود را از سیستم های رزرواسیون فروشنده (مثال سیستم های ماهان ، ایران ایر و…) می گیرد .
GDSبا استفاده از ارتباطی که با سیستم رزرواسیون دارد مستقیما به پایگاه داده سیستم رزرواسیون مرکزی فروشنده متصل می شود.برای مثال زمانی که یک آژانس مسافرتی در خواست رزرو بلیط هواپیما از یک ایرلاین را میخواهد ، GDS این درخواست را به سیستم رزرواسیون شرکت هواپیمایی ارتباط میدهد و ظرفیتی به صورت مستقیم بر روی GDS تعریف نمی شود. این امر باعث می شود که آژانس مسافرتی برای انتخاب و رزرو انواع بلیط های هواپیمایی ، هتل و سایر خدمات مرتبط ، تنها به یک GDS متصل شود وبتواند از تمام فروشندگانی که بر روی شبکه GDS فعال می باشند سرویس بگیرد.
مشکالت استفاده از GDS برای هتل های ایران
متاسفانه یکی از ضربه های سنگینی که بابت عدم فراهم بودن زیرساخت های الزم جهت استفاده از این GDS ها برای هتل های ایرانی به صنعت هتلداری ما وارد شده است با هیچ چیز قابل جبران نیست GDS. ها در جهان به قدری قدرتمند و دارای بازدید کننده های بالا می باشند که به محض تعریف هتل و نوع اتاق ها شما بر روی آن ، مشخصات هتل شما در معرض دید چند ده میلیون مسافر خارجی از اقصی نقاط جهان قرارخواهد گرفت که میتوانند به راحتی بر روی هتل شما رزرو انجام نمایند.
بخشی از عمده زیر ساخت هایی که در کشور ما جهت استفاده از GDS ها فراهم نیست عبارتند از:

 1. عدم امکان واریز وجه توسط کارت های اعتباری بین المللی مانند گرین کارت ، مستر کارت و … می باشد که گردشگران خارجی نمیتواند هزینه رزرو خود را به ما پرداخت نمایند.
 2. تحریم بودن ایران توسط برخی از این شرکت های معتبر.GDS
 3. عدم آشنایی هتل داران محترم با این سیستم های بین المللی.
 4. تخصصی بودن روال رجیستر و یا ثبت مشخصات هتل در این سیستم ها

مهمترین سیستم های رزرواسیون مرکزی در ایران عبارتند:

 • گوهر
 • مقیم
 • سپهر
 • پارس رزرو

سیستم های GDS بزرگ و مطرح جهان عبارتند از :

 • آمادئوس
 • گابریل Gabriel
 • گالیلئوGalileo
 • سابرSabre
 • ورود اسپنWorldspan

در این راستا شرکت فانوس وب با تعریف پنل مشخص و کاربری و اتصال به سیستم های رزو اسیون بین المللی و داخلی بهترین قیمت های بلیط هواپیما را در اختیار مسافران و کاربران طراحی سایت رزرو بلیط هواپیما قرا می دهد و می توانند با خیالی آسوده اقدام به رزرو و خریدخود کنند.

امکانات طراحی وب سایت رزرواسیون بلیط هواپیما

 • فروش آنلاین انواع بلیط
 • امکان فیلتر نتایج جستجو بر اساس ساعت پرواز، نوع پرواز، شرکت هواپیمایی، قیمت، کلاس پرواز
 • امکان Sort بر اساس قیمت و ساعت
 • پذیرش قوانین بلیط ها در طراحی وب سایت رزرو بلیط هواپیما
 • تعیین مشاهده پرواز های یکطرفه و دوطرفه
 • امکان عضو شدن بازدید کنندگان و تشکیل پروفایل شخصی در 3 گروه عموم، آژانس های مسافرتی و شرکت ها / سازمان ها
 • امکان پرداخت آنلاین و ابطال آنلاین توسط اعضا
 • بخش مدیریت سیستم رزوآسیون
 • امکان افزودن اعضا و مشاهده پرونده اطالعاتی هر کدام در 3 گروه عموم، آژانس های مسافرتی و شرکت ها / سازمان ها
 • مدیریت اعضا شامل تعیین اعتبار خرید ( سقف خرید بدون نیاز به پرداخت بانکی ) به ازای هر کدام از اعضا و بسته شدن امکان خرید در صورت رسیدن به سقف در طراحی سایت رزرو بلیط هواپیما
 • امکان مشاهده تمامی رزرو های صورت گرفته با جزئیات شامل مسیر، تاریخ پرواز، تاریخ و ساعت رزرو، قیمت پایه، قیمت پس از افزایش سود آژانس و کمیسیون ارائه شده به عضو، میزان سود آژانس و مشخصات عضو و مسافران همراه با امکان مشاهده و چاپ بلیط الکترونیکی
 • امکان مشاهده تمامی ابطال های صورت گرفته با جزئیات شامل مسیر، تاریخ پرواز، تاریخ و ساعت رزرو، قیمت پایه، قیمت پس از افزایش
 • سود آژانس و کمیسیون ارائه شده به عضو، میزان سود آژانس، میزان جریمه و مشخصات عضو و مسافران با امکان مشاهده و چاپ تاییدیه ابطال در طراحی وب سایت رزرو بلیط هواپیما
 • امکان مشاهده هر کدام از جستجو های انجام گرفته در سیستم با جزئیات شامل مسیر، تاریخ پرواز، تاریخ و ساعت رزرو، قیمت پایه، قیمت پس از افزایش سود آژانس، مشخصات عضو جستجو کننده و وضعیت نهایی جستجو شاملSearched Only ، Confirmed ، Cancelledبرای ایجاد امکان تماس پس از جستجو در صورت جستجو های مکرر و عدم رزرو
 • امکان گزارش گیری نمایشی و چاپی از رزرو ها و ابطال های کلی و یا به ازای یک یا چند عضو و در بازه زمانی مشخص شده یا کلی
 • امکان غیر فعال کردن عضویت اعضا
 • امکان مشاهده پرونده مالی هر کدام از اعضا شامل پرداخت های انجام شده، میزان مالی رزرو ها، میزان مالی ابطال ها، اعتبار در طراحی وب سایت رزرو بلیط هواپیما
 • امکان ارسال پیام به تمامی یا گروهی از اعضا به پروفایل های آنها و پاسخ دادن به پیام های ارسال شده از سوی اعضا