مراحل طراحی سایت

مراحل طراحی سایت

مراحل طراحی سایت شامل بخش های مختلفی می باشد که برای هریک نیازمند رعایت استانداردهای می باشد .

همانطور که رشد و توسعه هر کسب و کاری نیازمند طی کردن مسیر مشخص  و پله پله می باشد . راه اندازی کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت نیز از این امر مستثنی نیست و عدم رعایت هر یک از این مراحل گاها موجب شکست کسب و کار و زیان در وقت و هزینه می شود.

فانوس وب به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های طراحی سایت در تهران با توجه به تجربیات ده ساله در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی، بهترین روش های طراحی و توسعه وب سایت را به شما ارائه می دهد و تمامی مراحل طراحی سایت را برای شما به صورت گام به گام همراه با تبادل نظر با کارفرما ایجاد می نماید.

مراحل طراحی سایت به تفکیک

مشاوره طراحی سایت:مشاوره طراحی سایت و ارائه روش های گام به گام و اصولی بر مبنای علم مدیریت کسب و کار و طراحی وب سایت اینترنتی، مشاوران ما در فانوس وب با سالها تجربه در زمینه طراحی وبسایت با صد ها نمونه کار موفق طراحی فروشگاه اینترنتی بهترین راهکارها را به شما ارائه می دهند.

انتخاب دامین مناسب :دامنه مناسب به عنوان دومین قدم در مراحل طراحی سایت است. در صورت داشتن دامنه برای کمپانی، دامین مورد نظر بررسی می گردد و از نظر سئو و بازاریابی نظر کارشناسی داده خواهد شد و در غیر اینصورت دامنه متناسب با نوع کمپانی با توجه با اصول علمی و بنیادی سئو و بازاریابی و نظر نهایی کارفرما به نام کمپانی و یا کارفرما خریداری میگردد.

میزبانی وب:سومین قدم از مراحل طراحی سایت انتخاب میزبانی وب مناسب است. میزبانی وب برای طراحی سایت مانند اجاره مغازه و یا خرید مکانی می باشد برای بارگزاری اطلاعات و محتوای کسب و کار و این فضا با حجم های مختلف قابل اجاره و یا خرید برای مدت معلومی می باشد.
انتخاب بهترین فضای میزبای سایت با توجه به میزان تقاضا و استراتژی کمپانی می توان از انواع مختلف فضای میزبانی وب با توجه به نوع سیستم مدیریت محتوا استفاده نمود.

طراحی گرافیک سایت:چهارمین قدم از مراحل طراحی سایت طراحی گرافیک سایت است و یکی از مهمترین بخش های طراحی سایت می باشد. بعد از سرعت سایت، برای کاربران سایت، گرافیک و جذابیت سایت تعیین می کند که کاربران در سایت بمانند یا خیر.

طراحی قالب سایت: پنجمین قدم از مراحل طراحی سایت طراحی قالب سایت است، و از دو بخش تشکیل می شود بخش سمت کاربر که همکان چیزی است که کاربران آن را می بینند و با کدنویسی های HTML و استایل نویسی CSS و افکت های انیمیشنی JAVA SCRIPT نوشته می شود اما این همه ماجرا نیست و پنل مدیریتی که سمت مدیر سایت هست به گونه دیگری است و با زبانهای برنامه نویسی سمت سرور ماندد PHP و ASP نوشته می شود .

تولید محتوای سایت:ششمین قدم از مراحل طراحی سایت تولید محتوای سایت است، تولید محتوا مهمترین رکن هر طراحی سایت می باشد. بدون داشتن محتوای درست و اصولی هیج وب سایتی موفق نخواهد شد، حتی با صرف هزینه های هنگفت، تولید محتوای سایت آنقدر اهمیت دارد که از آن به عنوان پادشاه یاد می شود.

آموزش طراحی سایت: هفتمین قدم از مراحل طراحی سایت آموزش طراحی سایت است و بخش مهمی از معرفی اطلاعات هر سازمان و یا کمپانی می باشد. با طراحی و بهینه سازی سایت می توانید کالاهای و خدمات خود را به راحتی به نمایش عموم بگذارید و اطلاعات راحتتری به مشتریان و جامعه هدف خود ارائه دهید.

پشتیبانی طراحی سایت: هشتمین قدم از مراحل طراحی سایت پشتیبانی طراحی سایت می باشد. بدون پشتیبانی و رصد اشکالات سمت کاربر یا سمت سرور وب سایت نمی توان وب سایتی به روز و آپ تایم همیشگی داشت.

امنیت طراحی سایت: نهمین قدم ار مراحل طراحی سایت امنیت طراحی سایت است و یکی از مهمترین مسائلی است که ذهن هر مدیر سایت و هر طراح سایتی را به طور روزمره به خود مشغول می کند. و اما امنیت طراحی سایت باید به چه صورت باشد که وب سایت ما از حملات هکری و اسمپرها در امان باشد؟ ایا امنیت برای طراحی وب سایت همیشگی است و یا مرتبا باید به روز رسانی شود.

بازاریابی اینترنتی: آخرین قدم از مراحل طراحی سایت و مهمترین گام بازاریابی اینترنتی است، هر چقدر هم سایت کاملی از نظر سئو، سرعت، امنیت و تجربه کاربی خوبی داشته باشید، بدون مشتری هیچ سودی برای شما نخواهد داشت و برای جذب مشتری باید از روش های دیجیتال مارکتینگ استفاده نمایید.

مشتریان ما