قرارداد طراحی سایت

قرارداد طراحی سایت

بسمه تعالی
قرارداد طراحی سایت


ماده1-  مشخصات طرفین قرارداد :

قرارداد طراحی سایت بين شرکت فانوس رایانه اهورا به شماره ثبت 334499 به نشاني شهرک صنعتی چهاردنگه – مجتمع کوشک ایرانیان – طبقه همکف – واحد 15 و شماره تلفن 09125343515-02155271908-02155271910 که از اين پس در اين قرارداد مجري ناميده مي شود از يک طرف و ………………… به نشانی………………………………………………………………………………..شماره تلفن ………………………………..که از اين پس در اين قرارداد کارفرما ناميده مي شود از طرف ديگر با شرايط ذيل منعقد مي گردد.

ماده2- مشخصات سایت:

بند 1 – مشخصات Host و Domain :مطابق با پلن ….

نام domain : مطابق با پلن  …………..

میزان فضای host : مطابق با پلن  ……………

پهنای باند ( bandwidth ): مطابق با پلن  ……………

نوع host و server : مطابق با پلن  ……………….

توضیحات :

 

ماده3- مشخصات سایت مورد سفارش:

نام و نوع سایت :………………………

زبان استفاده شده برای سایت:……………..

نوع بانک اطلاعاتی :……………….

تعداد و نوع صفحات داینامیک یا استاتیکی:……………………….

تعداد پستها :………………..

تعداد نمونه کارها: …………………….

توضیحات:

ماده 4- تعهدات زمانی :

مدت قرارداد طراحی سایت از تاريخ ……………لغايت…………….. بمدت 35 روز کاري مي باشد.

تبصره 1: در طول این مدت گزارش پیشرفت طراحی سایت ، جهت تایید به طرف قرارداد ارائه خواهد شد که طرف قرارداد باید در بازده زمانی مشخص اقدام به تایید یا ارائه نطرات تکمیلی نماید.

توضیحات:

ماده 5- هزینه ها :

هزینه host و domain :………………..

هزینه طراحی سایت :……………….

کل مبلغ طرح:…………….

توضیحات:

مبلغ کل قرارداد طراحی سایت …………………… می باشد که طرف قرارداد متعهد است مبلغ 30 درصد از کل مبلغ را که ………………. ریال می باشد به عنوان پیش پرداخت به صورت نقدی یا واریز به شماره کارت …………………….. بانک ملی به نام……………… پرداخت می گردد و مابقی در زمان تحویل سایت به شرکت پرداخت می شود.


ماده6- تعهدات شرکت

  • طراحی مقدماتی سایت انجام شده و پس از تایید نهایی کارفرما در هاست و دامین اصلی بارگزاری می گردد
  • شرکت موظف است که طراحی قالب وب سایت را طبق خواسته کارفرما در فرم برنامه ریزی و پیوست و 2 اتود متفاوت طراحی نماید که یکی از انها را کارفرما تایید نماید.
  • مدت زمان اجرای طرح بر حسب نوع پروژه برای تست و stable شدن طراحی سایت و رفع نواقص تا 10 روز قابل افزایش است.
  • مجری طرح موظف است نحوه کامل کار کرد با اسکریپت را به صورت یک فایل راهنما یا حضوری توضیح دهد.
  • شرکت موظف است با نماینده تام الختیار طرف قرارداد همکاری و مساعدت کامل نموده و تحویل پروژه را به تایید ناظز فنی طرف قرارداد برساند

ماده7-تعهدات طرف قرارداد:

طرف قرارداد موظف است از تاریخ شروع قرارداد و طول زمان انجام پروژه ، اطلاعات مورد نیاز سایت ( از قبیل تصاویر ، لوگو،مطالب صفحه اصلی ، چارت شرکت و … ) را در هزمانی که شرکت خواست در اسرع وقت در اختیار شرکت قرار دهد.

طرف قرارداد موظف است نسبت به پرداخت و تسویه مبلغ قرارداد در موعد مقرر اقدام لازم را بعمل آورد و در صورت عدم پرداخت پس از گذشت 10 روز کاری از تاریخ تحویل سایت ، شرکت اختیار مسدود نمودن سایت را دارد.

طرف قرارداد  ناظر فنی پروژه را در ابتدا به شرکت به صورت کتبی معرفی نماید.

جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات بر عهده طرف قرارداد می باشد ، بجز قرارداد های که پرژه تحقیق و تولید محتوای آن بعهده شرکت است

 

ماده8 -فسخ قرارداد:

  • هنگام فسخ قرارداد ، متقاضی موظف است در صورتی که مدت زمان طی شده کمتر از نصف مدت زمان اجرای طرح باشد ، 10 درصد از هزینه طراحی و چنانچه بیشتر از نصف مدت زمان اجرای طرح باشد 25 درصد از هزینه طراحی را به مجری طرح بابت خسارت پرداخت نماید.

ماده9-حل اختلاف

در مواردی که برای طرفین قرارداد در تعبیر و تفسیر یا اجرای کامل یا قسمتی از قرارداد اختلاف نظری حادث گردد ، طرفین قرارداد تلاش می نمایند تا از طرق مذاکره موانع را مرتفع سازند و رضایت طرفین حاصل گردد ، در غیر این صورت از طریق داوری یا مراجع زیر صلاح مورد بررسی قرار می گیرد.

ماده10 – حقوق مالکیت مادی و معنوی

کلیه حقوق مادی ، علمی و معنوی متعلق به کارفرما می باشد و شرکت پس از اجازه از طرف قرارداد می تواند از نتایج مذکور استفاده نماید.

ماده11 – اصلاحیه ، متمم ، مکمل یا تغییر

هر گونه  اصلاح یا تغییر  در مواردی از این قرارداد و پیوستهای مربوطه یا نیاز به الحاق هر گونه متمم یا مکمل به قرارداد و پیوستها ، صرفا با توافق طرفین میسر خواهد بود

ماده12-  و پشتیبانی

سایت طرف قرارداد ، از لحاظ کلیه اشکالات فنی قابل حل ناشی از خطاهای برنامه نویسی به مدت  1 سال به صورت رایگان از سوی شرکت گارانتی می باشد.

تبصره : ضمانت اجرای شرکت این است که وب سایت از کیفیت بالایی برخوردار بوده و عاری از نقص و وب سایت با استفاده از همه مرور گر های استاندارد قابل مشاهده باشد.

موارد توافقی دیگر:  این قرارداد در 12 ماده و دو برگ پیوست که شامل 32 ردیف می باشد

مهر و امضاء

شرکت فانوس رایانه اهورا

مدیر عامل: محسن حیدری