طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی | ساخت وب سایت شخصی

معرفی رزومه کاری ، فعالیت های و سوابق شما در طراحی وب سایت شخصی، در دنیای امروز بسیاری از شرکت ها و تجارت ها به دنبال تجربه و توان علمی شما هستند، برای این کار بستر های بسیار در شبکه های اجتماعی وجود دارد تا بتوانید شغل و حرفه خود را به دیگران معرفی کنید ، شاید یکی از مهمترین آنها استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک برای دوستان و یافتن آنها و LinkedIn برای کسب و کار و شبکه Twitter برای آپدیت کردن مطالب همچنین شبکه Google+ میباشد. اما از نگاه افراد دیگر زمانی شما یک فرد حرفه ای خواهید شد که اول از همه در مکاتبات رسمی خود از ایمیل کمپانی هایی مانند Yahoo یا Google استفاده ننمایید و ایمیل با نام خودتان را داشته باشید. زمانی این امر تحقق پیدا خواهد نمود که ابتدا شما سایت شخصی خودتان را داشته باشید تا در فضای اینترنت شما را بهتر شناسایی نمایند.
یکی دیگر از دلایل اصلی برای داشتن سایت شخصی این است که کاربران شما از دیدن صفحات تماس با ما یا صفحه مشخصات شما و دیدن رزومه به صورت آنلاین احساس خشودی و رضایت مینمایند.
طراحی سایت شخصی یک نسخه دیجیتالی از رزومه سنتی است و مهمترین دارایی حرفه ای شماست. وب سایت رزومه شخصی، خانه شما در اینترنت است و می توانید اطلاعات شخصی و مهارت هایتان را آنجا قرار دهید.
وبسایت شخصی چیزهایی را نشان می دهد که نمی توانید به طور دقیق با استفاده از یک رزومه استاندارد سنتی به اشتراک بگذارید. این به شما اجازه می دهد عکس ها و تصاویر پروژه های خود را نمایش داده و یا لینک مقالاتی که نوشته اید را به اشتراک بگذارید.

ویژگی های طراحی سایت شخصی

  • معرفی شغل: معرفی شغل و خدمات منحصر به فردتان به همه و کسانی که جویای شغل شما هستند
  • رزومه شخصی: ایجاد یک رزمه شخصی و حرفه ای جهت معرفی خود و دریافت پیشنهادات کاری در حوزه فعالیت کاری
  • در دسترس بودن: با طراحی سایت همیشه در دسترس هستید و می توانید بهترین پیشنهادات را در رابطه با حرفه خود دریافت کنید
  • یک وب سایت شخصی علاوه بر اینکه مهارت های شما را برجسته می کند به شما کمک می کند تا متوجه مهارت هایتان بشوید و برای اثبات آنها ایستادگی کنید.
  • هیچ چیز بهتر از یک وب سایت شخصی که تحصیلات و تجربه شما را نشان می دهد، نمی تواند شما را به کارفرمایان معرفی کند.
  • وب سایت ها پویا هستند و هر زمان که بخواهید می توانید تغییرشان دهید، شما هر روز می توانید محتوای جدید بر روی سایت قرار دهید، چیدمان قالب را تغییر دهید، طیف رنگی مورد نظرتان را اعمال کنید و هر کاری دیگری که تصور می کنید. در حالی که در شبکه های اجتماعی تغییرات اساسی دست شما نخواهد بود. شما آن را به روز می کنید و مردم می توانند به آرشیو شما برگردند و ببینند چه اتفاقی افتاده است.
  • کاربران بیشتر می توانند شما را پیدا کنند. اگر شما فقط یک رزومه ی استاندارد چاپ شده داشته باشید، باید بیرون بروید و آن را به افراد مختلف بدهید تا نامتان را بشناسند. اگر کسی نام شما را در اینترنت جستجو کند و شما یک وبسایت نداشته باشید، امکان دارد که فقط یک پروفایل از فیس بوک یا توییتر شما را ببیند. بر خلاف یک رزومه سنتی، وب سایت به کارفرمایان آینده نگاهی بهتر از شخصیت و دستاوردهای واقعی شما می دهد.
  • شما مهارت های جدیدی به دست می آورید که در آینده می تواند بسیار مفید باشد. یادگیری نحوه ساخت یک وب سایت شامل تعدادی مهارت متفاوت است، به خصوص اگر به چیزهای سفارشی سازی و بهینه سازی بپردازید. حتی اگر به دنبال یک شغل در زمینه فناوری نباشید، داشتن این مهارت ها می تواند به شما یک پایه بدهد.

چرا طراحی سایت شخصی؟

زمانی که تصمیم به طراحی سایت شخصی نمودید, در ابتدا باید برنامه مشخصی برای طراحی صفحات وب و از همه مهمتر هدف از داشتن سایت شخصی داشته باشید. آیا شما سایت شخصی را تنها برای این میخواهید که بگویید من هم در دنیای اینترنت هستم و یا بهره برداری های بیشتری را از این وب سایت انتظار دارید؟ پاسخ به این سوال ها و سوال هایی از این دست شرکت طراحی سایت شما را بهتر و بیشتر کمک خواهد نمود تا تمامی هدفهایی که از داشتن وب سایت شخصی انتظار دارید را جامعه عمل بپوشاند و آنها را برآورده نماید.

در تمامی جلساتی که در محل شرکت طراحی سایت فانوس وب برای برنامه ریزی سایت شما برگزار خواهیم نمود, شما را کمک و مشاوره می نماییم تا بهترین تصمیم گیری برای طراحی سایت شخصی خود را نیز داشته باشید. امروزه داشتن وب سایت شخصی هم برای گسترش کسب و کار و هم برای معرفی شخص میتواند کاربردهای بسیار زیادی داشته باشید. البته بسیاری از افراد که دوست دارند وب سایت شخصی داشته باشند, متاسفانه اهمیتی به هزینه های آن نمیدهند و دوست دارند وب سایتی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت را داشته باشند. متاسفانه این اتفاق غیر ممکن میباشد.

هزینه طراحی سایت شخصی چقدر است؟

با توجه به نوع طراحی سایت شخصی می توان از روشهای طراحی سایت استاتیک به جهت ارزان تر شدن وب سایت تا روش های طراحی سایت فلت ، گرافیکی و داینامیک برای طراحی وب سایت شخصی استفاده نمود . همچنین طراحی سایتهای که تنها قصد معرفی هنرمند را دارند به نسبت به وسایتهای مانند طراحی سایت موزیک و هنری پایین تر می باشد. ما در فانوس وب پکیج های متفاوتی برای طراحی سایت شخصی برای شما آماده نموده ایم که به اختصار امکانات ان در بخش بعدی معرفی خواهد شد.

کلمات مرتبط

طراحی سایت شخصی رایگان ، خرید وب سایت شخصی، طراحی وب سایت شخصی رایگان، انواع سایت شخصی، بهترین وب سایت های شخصی، وب سایت شخصی مهندس

منبع: https://fanoosweb.ir/webdesign-service/web-design-2-2/designing-a-personal-site/

درباره ما

شرکت طراحی سایت فانوس رائه دهنده راهکارهای خلاقانه و نوین در طراحی وب سایت، طراحی سایت خرید اینترنتی ، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت ورزشی، طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت خودرو، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت بازرگانی ، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت هنری، طراحی سایت موزیک و فیلم، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت خبری، طراحی سایت املاک، طراحی سایت کاریابی، طراحی سایت آگهی، طراحی سایت هتل، طراحی سایت آژانس مسافرتی، طراحی سایت مدارس ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت اجاره ویلا ، طراحی سایت آرایشی،

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید