طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی وب سایت حرفه ای با گسترش روز افزون اینترنت و فراگیر شدن اتفاده اغلب مردم از اینترنت جزء جدایی ناپذیری از هر کسب و کار شده است.

اهداف طراحی سایت حرفه ای

اصولاً هر سایتی بر پایه احساس نیاز و اهداف خاصی طراحی می گردد و سایت حرفه ای نیز از این قائده مستثنی نیست. امروزه موتور حرکتی هر کسب و کاری برنامه ریزی مناسب و تبلیغات و بازار فروش و توانایی رقابت با رقبا است. سایت حرفه ای همانگونه که از نامش مشخص است سایتی است که از هر لحاض توانایی مانور دادن را داشته باشد. به این معنی که هم از لحاض رعایت اصول بهینه سازیو سئو و هم از نظر استفاده آسان و منعطف و همچنین با کیفیت بسیار مناسب و نوآوری های خاص خود و گرافیک حرفه ای و به روز بودن توانایی دیده شدن و رقابت در بازارهای بین المللی را دارا باشد و بتواند در این رقابت برتری داشته باشد.

ویژگی های طراحی حرفه ای سایت

طراحی وب سایت حرفه ای دارای ویژگی هایی هستند که می توان آنها را به دو دسته تقسیم کرد. دسته ی اول ویژگی های اختصاصی و منحصر به فرد آن سایت می باشد که در کمتر سایتی می توان مشاهده کرد و طبق اهداف و برنامه های صاحبان سایت در آنها گنجانده می شود. دسته ی دوم ویژگی های عمومی وب سایت می باشد. این ویژگی ها در بیشتر سایت ها و در صورت درخواست مشتری استفاده می شود و محدودیت خاصی نیز ندارد. در مباحث بعد این ویژگی ها را بر خواهیم شمرد.

تم طراحی سایت حرفه ای

در صورتی که متقاضی طراحی وب سایت حرفه ای هستید. بهترین راه طراحی سایت اختصاصی می باشد و خاص بودن نوع طراحی به عنوان یک مزیت مثبت برای وب سایت شما می باشد.

مورد پسند بودن برای کاربران

در طراحی سایت یکی از مواردی که اهمیت فراوانی دارد توجه به علایق کاربران است. در صورتی که قصد جذب مشتری در سایت را دارید باید بازدید کنندگان که مشتریان بالقوه شما محسوب می شوند را قانع کنید و آنها از حضور در سایت شما حس خوبی داشته باشند و این عملی نخواهد شد مگر با طراحی خاص و متناسب با خواست کاربران.

طراحی سایت چند زبانه

در صورتی که قصد دارید در بازارهای بین المللی فعالیت کنید اولین قدم داشتن سایتی است که دارای دو و یا چند زبان باشد. این زبان ها بسته به جوامع هدف شما انتخاب می شود و دایره نفوذ و مشتریان شما را در کشورهای مختلف افزایش می دهد.

امکانات طراحی سایت حرفه ای

 1. ایجاد انواع منو ها و زیر منو ها
 2. مدیریت کاربران
 3. پشتیبانی از زبانهای مختلف
 4. امنیت حرفه ای
 5. ایجاد صفحات نامحدود
 6. مدیریت فایلها
 7. موتور جستجوی پیشرفته
 8. خروجی XML
 9. پشتیبانی از افزونه های مختلف
 10. مدیریت گروها و دسته بندی ها
 11. امکان بکاپ گیری
 12. امکان نسخه چاپی
 13. آمار بازدید
 14. امکان RSS
 15. مدیریت دیدگاها
 16. نقشه سایت
 17. فرم ساز پیشرفته

کلمات مرتبط

طراحی سایت حرفه ای رایگان، اموزش طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت حرفه ای وردپرس، طراحی حرفه ای سایت تهران، طراحی سایت شخصی حرفه ای، قیمت طراحی سایت، طراحی سایت اختصاصی، قیمت طراحی سایت تک صفحه ای

منبع: https://fanoosweb.ir/webdesign-service/web-design-2-2/corporate-site-design/commercial-designing

شرکت طراحی سایت فانوس وب ارائه دهنده راهکارهای خلاقانه در طراحی وب سایت ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت آرایشی ، طراحی سایت گردشگری و اجاره ویلا با صد ها نمونه کار موفق در بازار ایران مانند، طراحی سایت فروشگاه مو تن رو ، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی روبان ، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خانومی ، طراحی سایت آرایشی و بهداشتی، طراحی سایت اجاره ویلا اتاقک ، طراحی سایت جاباما، طراحی سایت گردشگری سرایار ، طراحی سایت رزرو اقامتگاه جاجیگاه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید