طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی با استفاده از روش های نوین در طراحی سایت آژانس هواپیمایی و سیستم رزرواسیون هتل و فروش انواع بلیط های هواپیما ، قطار و اتوبوس، طراحی سایت آژانس مسافرتی توسط فانوس وب بر اساس نوع خدمات طراحی سایت آژانس هواپیمایی بصورت کاملاً اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می شود.

در طراحی سایت آژانس مسافرتی بازار مخاطبان آژانس امکانات و گزینه های اصلی سایت را مشخص می نماید و طراحی سایت فانوس نیز بر این اساس کلمات کلیدی هدف را آنالیز کرده و بر ساختار نهایی، طراحی قالب گرافیکی سایت و برنامه نویسی سایت را تکمیل می نماید.

از ایتم های مهم در طراحی سایت آژانس مسافرتی تورهای مسافرتی ارائه شده توسط آژانس گردشگری می باشد، برای داشتن یک سایت موفق و کارآمد شرکت طراح سایت شما باید بداند که فعالیت اصلی آژانس شما روی چه نوع از تورها متمرکز است آیا روی تورهای ورودی فعالیت می کنید و یا تورهای خروجی و یا حتی تورهای طبیعت گردی یک روزه یا چند روزه.

طراحی سایت فانوس بر اساس این استراتژی کارآمدترین سیستم وب سایت را با ارائه خدمات آنلاین رزرو و خرید تور در کنار معرفی کامل خدمات آژانس و اطلاعات مورد نیاز مسافران برای شما طراحی و اجرا می نماید به گونه ای که بتوانید با کلمات کلیدی تورهای مسافرتی خود رتبه های بالای گوگل را در جستجوها داشته باشید..

فانوس وب، در طراحی سایت فروش بلیط هواپیما و برنامه نویسی سایت آنها، کاملترین و تخصصی ترین امکانات یک وب سایت حرفه ای را ارائه می نماید تا علاوه بر قرار گرفتن این سایت ها در رتبه های بالای گوگل، بتواند به بهترین نحو خدمات و سرویس های مورد نظر را معرفی نماید.

امکانات طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

 • فروش تور: فروش انواع تور های مسافرتی و گردشگری به صورت تور های ماه عسل ، زیارتی ، تفریحی ، در مانی ، خرید ، شهرگردی و امکان رزور آنلاین و فروش اینترنتی تور
 • رزرواسیون هتل: امکان رزرواسیون هتل های بین المللی و داخلی با اتصال به سیستم ها رزواسیون جهانی و همچنین روش های نوین در معرفی محل های اقامت و سیستم ها رزور آنلاین
 • فروش بلیط هواپیما: رعایت روش های نو آورانه به صورت اجاکس برای رزرو انواع بلیط هواپیما داخلی و خارجی
 • رزرو آنلاین:امکان رزرو آنلاین هتل و محل اقامت ، بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و گردشگری
 • درجه بندی هتل ها: امکان تفکیک محل های اقامت بر اساس ستاره و درجه کیفی هتل ها
 • مکان های توریستی: معرفی شهر های و مقاصد گردشگری به تفکیک موضوع و گستره جغرافیایی
 • موتور جستجوی پیشرفته: امکان ایجاد موتور جستجوی پیشرفته برای تعیین نوع سفر، تعداد نفرات، مقصد و شبهای اقامت
 • تور های لحظه آخری:امکان ایجاد برنامه زمانبدی شده برای تورهای چارتر و لحظه آخری در سایت
 • فروش بلیط هواپیما:امکان فروش آنلاین بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

ویژگی های طراحی سایت گردشگری

 • نیروی کار کمتر: استفاده از نیروی کار کمتر و با کیفیت تر در وب سایت های آژانس مسافرتی، چرا که اغلب کارها به صورت آنلاین انجام می شود و در بسیار از امور جزئی نیاز به ارتباط با دفتر آژانس هواپیمایی می باشد.
 • امکان خرید آنلاین: امکان خرید آنلاین تور های گردشگری، رزرو بلیط هواپیما، رزرو محل اقامت، رزرو بلیط اتوبوس، رزرو بلیط قطار به صورت انلاین از سیستم های فروش آنلاین مانند آمادئوس و
 • افزایش فروش: راحت شدن امکان خرید اینترنتی در طراحی سایت آژانس مسافرتی و دسترسی به مشتریان در سراسر نقاط ایران موجب افزایش فروش و درامد آژانس خواهد شد.
 • آموزش های آنلاین: امکان ارائه و معرفی جاذبه های گردشگری، خدمات گردشگری و توریستی به زبانهای مختلف به مشتریان تان در همه مکان و در هر لحظات و امکان دسترسی به نقاط توریستی
 • دسترسی آسان کاربران: دسترسی آسان کاربران به خدمات سایت و امکان مقایسه انواع تور های، امکانات هتل، انواع قیمت بلیط های هواپیما و اطلاعات گردشگری برای کاربران سایت آژانس مسافرتی
 • خدمات متنوع: امکان ارائه خدمات متنوع و آپشن های خرید اینترنتی از جمله اجاره خودرو ، خدمات جانبی، خدمات ویزا و … در طراحی سایت آژانس گردشگری با بالاترین کیفیت و دسترسی ساده کاربران به انها

هزینه طراحی سایت وب سایت آژانس مسافرتی

هزینه طراحی سایت آژانس مسافرتی بر مبنای نیاز های کارفرما بسیار متفاوت است ، به طور مثال اگر وب سایت بر مبنای فروش تور باشد هزینه کمتری دارد و هر چه تعداد نیاز های کارفرما بیشتر می شود هزینه طراحی سایت نیز بالاتر می رود ، عمده هزینه اصلی طراحی سایت آژانس های مسافرتی بر مبنای امکان رزرو بلیط هواپیما می باشد، در صورتی که قصد اتصال به سیستم های رزرو آسیون مرکزی را داشته باشید، هزینه کمتری می باشد و در صورتی که قصد اتصال مستقیم به شرکت های هواپیمایی را داشته باشید به غیر از اینکه نیاز است از این شرکت ها آی پی داشته باشید، هزینه طراحی آن نیز بیشتر خواهد بود.

فانوس وب به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی سایت روش های نوین و خلاقانه ای را در طراحی سایت ارائه می دهد برای آشنایی با انواع روش های طراحی سایت می توانید بر روی کلمه طراحی سایت کلیک کنید تا به سایت مورد نظر وارد شوید.

روش کار طراحی سایت رزرو بلیط هواپیما

 1. مشتری وارد سامانه آنلاین می شود.
 2. مانند سامانه ir یا سامانه های مشابه می تواند :
  با مشخص کردن مبدا و مقصد پرواز لیست پروازها در آن مسیر در تاریخ های مختلف و با قیمت مشخص می شود و می تواند شروع به رزرو کند.
 3. با مشخص کردن مبدا و مقصد پرواز ، کلاس پرواز، تعداد بزرگسال ، تعداد کودک ، تعداد نوزاد و تاریخ پرواز لیست خطوط پرواز در آن مسیر و قیمت بلیط مشخص شود و بعد شروع به رزرو نماید.
 4. در این زمان در صورت امکان رزرو بودن  دکمه رزرو به کاربران نمایش داده می شود و بعد از اینکه کاربران قوانین پرواز و بار را مطالعه نمودند و تیک پذیرش را زدند وارد بخش صورت حساب می شوند.
 5. در این بخش کاربران با وارد کردن شماره موبایل خود ، کد اعتبار سنجی به تلفن همراهشان پیامک می شود و می توانند در بخش اعتبار سنجی کد مورد نظر را وارد نمایند . بعداز اعتبار سنجی کد توسط سایت، سیستم رزرو اسیون از کاربر می خواهد تا اطلاعات مورد نیاز رزرو را وارد نمایید و در نهایت به صفحه پرداخت متصل میگردد و مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز می شود . در این حالت سیستم رزروآسیون به طور اتوماتیک با توجه به شارژ حساب شما در سیستم جامع رزرو اسیون مرکزی رزرو کاربر را انجام می دهد و بلیط وی صادر می گردد.
 6. در روش استفاده از سیستم های رزرو اسیون مرکزی می توانید در این سیستم تعیین نمایید که نسبت به قیمت هر بلیط یا رزرو هتل چند درصد برای شما افزایش قیمت دهد مثلا قیمت پرواز تهران به دبی 1700000 تومان می باشد و قیمت خرید شما نیز همین مقدار است. با توجه به استراتژی آژانس مسافرتی تعیین میکنید که قیمت این پرواز در سایت 1750000 تومان به کاربران نمایش داده شود و سود شما از این پرواز 50000 تومان است . لازم به ذکر است که قیمت پرواز ها و هتل ها در سیستم جامع رزرو اسیون مرکزی همسان بوده و تمامی آژانس ها و سایت های گردشگری از قیمت یکسان سیستم استفاده می کنند و تفاوت قیمت سایت نشات گرفته از میزان درصد سود تعریف شده برای هر آژانس متغیر می باشد.

وب سرویس طراحی سایت فروش بلیط هواپیما

سیستم رزرواسیون مرکزی در طراحی سایت آژانس مسافرتی مربوط به شرکت توسعه زیر ساخت سفر می باشد، مبلغ مشخصی تعیین نگردیده بسته به نیاز شما که در چند هفته اول مشخص می شود می توانید حسابتان را شارژ کنید و معیاری برای آن در نظر بگیرید که هر گاه مبلغ شارژ از مبلغ مشخصی کمتر شده به شما اخطار دهد . لازم به ذکر است مبلغ شارز شده قابل برداشت و عودت نیز می باشد و شرکت توسعه زیر ساخت سفر یکی از شرکت های معتبر و رسمی در این زمینه است و همزمان با شروع کار سایت قرارداد رسمی فی مابین کارفرما و شرکت فوق طی یک جلسه رسمی و حضوری برقرار خواهد شد.

رزرو هتل

برای رزرو هتل نیز دقیقا همانند رزرو پرواز می باشد، کاربران با مشخص کردن فیلتر های مورد نظر مانند تعداد نفرات( بزرگسال، کودک ، کودک زیر 2 سال) مقصد ، تاریخ ورود و تاریخ خروج جستجو انجام می شود . بعد از این عمل هتل های مورد نظر به کاربران سایت به نمایش در می آید و کاربران می تواند هر هتلی که مورد نظرشان بود را انتخاب نموده و با تعیین روز های مورد در خواست رزرو ان را نهایی کنند . در مرحله بعد از رزرو با وارد کردن شماره تلفن کد اعتبار سنجی به تلفن همرا پیامک می شود و مابقی مراحل همانند رزرو پرواز می باشد.

رزرو اقامتگاه

در مورد رزرو اقامتگاه داخلی یا خارجی ، با توجه با اقامتگاهای طرف قرار داد شما ، در این سایت اقدام به معرفی اقامتگاه و جزئیات آن مانند توضیحات اقامتگاه، امکان تفریحی نزدیک اقامتگاه، موقعیت جغرافیایی، دسترسی، اطلاعات گردشگری و راهنمای سفر ، قیمت رزرو در روز های مختلف، روز های خالی و در دسترس، شرایط و قوانین رزرو، امکانات اقامتگاه، شرایط لغو رزرو، تخفیفات، گالری تصاویر، نمای 360 درجه و هر چه که برای کاربران مفید باشد را می توانید در صفحه اقامتگاه مشخص نمایید و در نهایت دسته بندی اقامتگاه، شهرو استان را مشخص می نمایید تا کاربران به راحتی بتواند اطلاعات مورد نیاز را بدست اورند . بعد از انتخاب اقامتگاه مرود نظر کاربران به درگاه اینترنتی متصل می شوند و پرداخت به حساب شما واریز می گردد و در نهایت فاکتور و کد رهگیری برای کاربر ارسال می گردد . با توجه به شرایط و قوانین ایران می توان فیلد های سفارش و پرداخت را سفارشی سازی کرد مثلا قبل از پرداخت از کاربر بخواهید تا تصویر کارت ملی خود را ارسال نماید.

در صورتی که نیازی به طراحی سایت تخصصی اقامتگاه دارید می توانید به بر روی کلمه طراحی سایت اقامتگاه کلیک کنید تا با امکانات و روش کار فانوس وب آشنا شوید.

در مورد تور های داخلی یا خارجی می توانید برنامه سفر،زمانبندی، هتل محل اقامت، پذیرایی و هر امکانی که مورد نظرتان است را برای کاربران ایجاد نمایید.

نمونه کارهای طراحی سایت آژانس مسافرتی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید