طراحی خرید اینترنتی

طراحی خرید اینترنتی

طراحی سایت خرید اینترنتی

امکان واردن کردن محصولات بدون دردسر!

طراحی سایت خرید اینترنتی مناسب برای کسب و کارهایی است که واردکننده محصولات از سایت و برند های خارجی می باشند و امکانات فروش و تحویل محصول را از سایتهای خارجی دارند. در طراحی سایت خرید اینترنتی ما تمامی جوانب را در نظر گرفته ایم و به راحتی می توانید بدون اینکه نیاز به پرسنل تولید محتوا داشته باشید با خیال راحت محصولات را از سایت مبدا وارد کنید و با UI و UX اختصاصی سایت خودتان، آنها را به فروش برسانید.

ویژگی طراحی وب سایت خرید اینترنتی

طراحی سایت خرید اینترنتی مناسب برای واردکنندگان کالا، شرکت های حمل و نقل و پستی و …

  • حراج محصولات: امکان راه اندازی حراجها و فروش های ویژه بر مبنای سایت مبداء
  • ویژگی های محصول: امکان ورود ویژگی های محصولات بر مبنای محصول اصلی و معادل فارسی آن
  • فروش محصولات: امکان فروش انواع محصولات
  • طراحی گرافیکی: طراحی UI اختصاصی متفاوت با سایت مبداء
  • وارد کردن محصولات» وارد کردن بی نهایت محصول از سایت مبدا در کوتاه ترین زمان
  • ماشین حساب پیشرفته: امکان محاسبه آنلاین قیمت بر مبنای وزن، نرخ ارز، کارمزد و هزینه های گمرکی

روشهای سایت خرید اینترنتی

طراحی سایت خرید اینترنتی از سایت های فروش پوشاک ترکیه ای مانند ترندیول، مانگو، بریشکا و … و سایت های فروشگاهی مانند آمازون ، ایبی، علی اکسپرس، سوقم و … به شکل های مختلفی قابل طراحی و کدنویسی می باشد، که به اختصار به شرح هر یک می پردازیم:

  1. روش اول طراحی سایت خرید اینترنتی: در این روش کاربران سایت لینک محصول مورد نظر به همراه وزن، سایز و قیمت آن را به شما ارائه می دهند و سایت به طور اتوماتیک قیمت نهایی کالا را با توجه به هزینه حمل و نقل، کارمزد و قیمت روز ارز محاسبه کرده و مشتریان اقدام به ثبت سفارش کالا می نمایند و طی مدت زمان مشخصی که وب سایت به کاربران ارائه می دهد، شرکت اقدام به خرید کالا از سایت مبدا می نماید و به مشتریان تحویل می دهد . این روش مناسب برای هر نوع کسب و کار فروشگاهی و فروش اینترنتی می باشد.
  2. روش دوم طراحی سایت خرید اینترنتی: در این روش، در طراحی و کد نویسی سایت ربات های پیشرفته برای کپی کردن محصولات از سایت مبداء در نظر گرفته شده است و می توانید به راحتی لینک دسته بندی سایت مبدا را مشخص کرده و برخی دیگر از مشخصاتی مانند وزن، قیمت، مشخصات، توضیحات، عکس محصول، دسته بندی، برچسب و … با ترجمه سفارشی و معادل ریالی که قصد دارید در سایت خودتان به مشتریان نمایش دهید با UI و UX سفارش سایت خودتان به مشتریان ارائه دهید .
  3. روش سوم طراحی سایت خرید اینترنتی: این روش دارای سیستم مدیریت محتوای کاملا اختصاصی می باشد و بر مبنای ای پی از سایت مبدا شکل گرفته است و نیازی به کار خاصی نیست تمای محصولات و مشخصات محصول برمبنای سایت مبدا و معادل فارسی و ریالی آن در سایت شما قرار می گیرد در این روش تنها کافیست تا به وب سایت اعلام کنید که دسته ها یا حراج های موجود در سایت مبدا در سایت فعال شود یا خیر، این روش مناسب برای سایت های است که اقدام به فروش اینترنتی از ترندیول ، بریشکا، ماوی، مانگو و سایت های فروش پوشاک ترکیه ای می کنند.

درباره ما

شرکت طراحی سایت فانوس رائه دهنده راهکارهای خلاقانه و نوین در طراحی وب سایت، طراحی سایت خرید اینترنتی ، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت ورزشی، طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت خودرو، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت بازرگانی ، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت هنری، طراحی سایت موزیک و فیلم، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت خبری، طراحی سایت املاک، طراحی سایت کاریابی، طراحی سایت آگهی، طراحی سایت هتل، طراحی سایت آژانس مسافرتی، طراحی سایت مدارس ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت اجاره ویلا ، طراحی سایت آرایشی،

منبع: https://fanoosweb.ir/webdesign-service/web-design-2-2/shop-web-design/online-web-design/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید